0

Wyniki zawodów - archiwum zobacz aktualne

Wyniki Spiningowe Mistrzostwa Koła 2019

Wyniki zawodów | 2019-05-07 | Publikujący: Koło PZW-Końskie Neptun

W dniu 05.05.2019r na zbiorniku wodnym w Baryczy rozegrane zostały Spiningowe Mistrzostwa Koła PZW "NEPTUN" Końskie. W zawodach uczestniczyło 12 zawodników. Po jednej czterogodzinnej turze wyniki przedstawiają się następująco: 1 miejsce - Mokwiński Andrzej 2 miejsce - Pietrzyk Adam 3 miejsce - Kowalski Piotr Gratulujemy zwycięzcą i do zobaczenia na Spławikowych Mistrzostwach Koła. ... więcej

Wyniki - Towarzyskie zawody gruntowe o "Puchar Wiosny 2017"

Wyniki zawodów | 2017-04-02 | Publikujący: Koło PZW-Końskie Neptun

W dniu 26 marca 2017r na zbiorniku wodnym w Baryczy rozegrane zostały towarzyskie zawody gruntowe o "Puchar Wiosny" koła PZW "NEPTUN" Końskie. W zawodach brało udział 17 zawodników Po jednej 4-ro godzinej turze wyniki przedstawiają się następująco: 1. Miejsce Kol. Pietrzyk Adam - 3770gr 2. Miejsce Kol. Malasiński Przyemysław - 2470gr 3. Miejsce Kol. Malasiński Eugeniusz - 1600gr 4. Miejsce Kol. Maciejczyk Waldemar - 1540gr 5. Miejsce Kol. Malasiński Michał - 1105gr 6. Miejsce Kol. Lorek Pawłe - 1085gr 7. Miejsce Kol. Malasińki Stanisław - 710 gr 8. Mielsce Kol. ...... więcej

Wyniki z XX Okręgowych Zawodów Spławikowych dla Młodzieży

Wyniki zawodów | 2014-06-17 | Publikujący: Koło PZW-Końskie Neptun

W dniu 25.05.2014 roku na zbiorniku wodnym w Strawczynie rozegrane zostały XX Okręgowe Zawody Spławikowe dla Młodzierzy. Nasze koło reprezentowała drużyna w składzie: W kategorii do 12 lat Adam Szyposzyński. Adam w swojej kategorii wiekowej zajął IV miejsce. W kategorii do 14 lat Wojciech Gruszkiewicz. Wojtek w swojej kategorii wiekowej zajął I miejsce. W kategorii do 16 lat Damian Turno. Damian w swojej kategorii wiekowej zajął VIII miejsce. Drużyna w tum składzie zajęła bardzo dobre III miejsce. Zdjęcia z imprezy dostępne w galerii - ...... więcej

Wyniki z zawodów o Mistrzostwo Sekcji Młodzieżowej do lat 16-tu.

Wyniki zawodów | 2013-09-18 | Publikujący: Koło PZW-Końskie Neptun

W dniu 08.09.2013 na zbiornku wodnym w Baryczy zostały rozegrane spławikowe zawody o Mistrzostwo Sekcji Młodzieżowej do lat 16-tu. W zawodach uczestniczyło 3 zawodników. Wyniki przedstawiająsię następująco: 1. Miejsce Turno Damian 2. Miejsce Kuleta Bartosz 3. Miejsce Gruszkiewicz Wojciech ... więcej