0

Wyniki zawodów

Wyniki z towarzyskich zawodów spławikowych o Puchar Prezesa firmy "DELFIN"

W dniu 13 sierpnia 2017r na zbiorniku wodnym w Baryczy rozegrane zostały towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Prezesa firmy „Delfin” w Końskich. Zawody rozegrane zostały w jednej 4-ro godzinnej turze w kategorii OPEN. Sędzią głównym zawodów był kolega Andrzej Mokwiński. W zawodach uczestniczyło 16 zawodników w tym koledzy z zaprzyjaźnionego koła w Krasnej oraz koła miejskiego w Końskich. Po zmaganiach wędkarskich na uczestników czekała pieczona kiełbaska.

Zawody wygrał kol. Grzegorz Sczegielniak, drugi był kol. Tomasz Brandebur natomiast trzecie miejsce zajął kol. Grzegorz Olszewski.

Kol Andrzej Gruszkiewicz Prezes firmy "Delfin" wręczył zwycięzcą puchary oraz nagrody. Nie obyło się też bez niespodzianki jaką kol Andrzej wyróżnił najmłodszego uczestnika zawodów.

Pełne wynik zawodów.

Ubolewamy jedynie że tak mało członków naszego koła wzięło udział w tak fajnych zawodach.

Mamy nadzieję że kolejne edycje tej imprezy przyciągną większe grono wędkarzy z koła PZW "NEPTUN”.

Gratulujemy zwycięzcą i zapraszamy na kolejne zawody !